poster

Гвоздени човек и капетан Америка: Уједињени јунаци

Iron Man and Captain America: Heroes United (2014)

Режисер: Eric Radomski, Leo Riley

рејтинг: 5.5/10

СОДРЖИНА

Iron Man and Captain America battle to keep the Red Skull and his triggerman, Taskmaster, from unleashing an army of Hydra Brutes on the world! Sequel to the film "Iron Man & Hulk: Heroes United" and feature Iron Man teaming up with Captain America, it comes to accompany the live-action film "Captain America: The Winter Soldier".

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • На Марс му требаат мајки (2011)

  image
  Изнеси го ѓубрето, изеди ги броколите - кому му треба мајка? Деветгодишниот Мило (Сет Грин) дознава колку многу му треба мајка му (Џоен Кјусак) кога ја...
 • Човек-пајак: Нов свет (2018)

  image
  Мајлс Моралес е њујоршки тинејџер со проблеми со училиштето, пријателите и со тоа што е новиот спајдермен. Кога се отвора еден портал во универзумот, Мајлс...
 • Тинејџерски нинџа желки (2007)

  image
  Кога на светот му се заканува древно зло, четирите желки тинејџери мора да се здружат повторно и да се смират за да му се спротивстават.
 • DC Лигата на супер-миленици (2022)

  image
  Во „DC Лигата на супер-миленици“, суперкучето Крипто и Супермен се неразделни најдобри пријатели кои споделуваат исти супермоќи и заедно се борат против...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.