СОДРЖИНА

Улоги: Yi Zhang, Johnny Huang
ПРЕПОРАКИ
 • Сурова истина (2012)

  денес
  image
  Вил Шо, трговац на Вол Стриту, изненада је увучен у смртоносну игру када открије да је његов отац агент ЦИА. Жељно ишчекивано дружење са породицом у Шпанији...
 • Еквилибриум (2002)

  денес
  image
  При обид да им се стави крај на војните и да се задржи мирот, човештвото забранило со закон сè што предизвикува чувства: литература, музика и уметност. За да се...
 • Зад непријателските линии (1997)

  денес
  image
  Мислеќи како је у једној од њихових заједничких акција његов поуздани партнер и најбољи пријатељ био убијен, бивши маринац Мајк Вестон често се осеќа лоше, уверен...
 • Враќање во Зомбиленд (2019)

  денес
  image
  Десет години откако ги здружуваат силите за да ја преживеат зомби апокалипсата, Колумбус, Таласи, Вичита и Литл Рок одат во внатрешноста на Америка за да се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.