poster

Кутија за играчке

The Toybox (2018)

Режисер: Tom Nagel
Cinemania | 3.6.22 | 02:00

рејтинг: 3.7/10
Оценка на корисникот: 7.33/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Породица креќе на путовање по пустињи кампером који се поквари далеко у врелој пустари.
Убрзо схватају да кампер крије језиву тајну и да смрт чека једно по једно.

Слики

Кутија за играчке

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Временски скок (2014)

  денес
  image
  Три пријатеља проналазе огроман фото-апарат у куќи несталог комшије. Кад су видели да се на фотографијама налазе у непознатом окружењу, схватили су да апарат...
 • Осмиот патник: Ковенант (2017)

  денес
  image
  Сѐ е мирно на вселенскиот брод „Ковенант. Екипажот и останатите 2000 души на бродот се длабоко во хибернациски сон, што го остава синтетичкиот човек Волтер сам да...
 • Одбројување (2019)

  денес
  image
  Кога една медицинска сестра симнува апликација која предвидува во кој момент некоја личност ќе умре, ѝ кажува дека има само уште 3 дена живот. Во исто време кога...
 • Бегај (2020)

  денес
  image
  Дијана е девојка која предвреме го раѓа своето дете. 17 години подоцна, Дијана ја образува својата ќерка дома, која е неподвижна и хронично болна. Наскоро, Клои...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.