Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Космос (1996)

  image
  Космос содржи шест одделни приказни вткаени во еден игран филм. Оваа слоевита нарација заедно ја држи мистичниот грчки таксист Космос, кој се појавува во...
 • Девојката со искаканото куче (2021)

  image
  Ана е немажена жена и вредна банкарска работничка со хаотичен личен живот но со доволно пари за да си купи еден вид среќа. Наводниот мир во нејзиниот живот е...
 • Клубот на самохрани мајки (2014)

  image
  Након инцидента у школи коју похаѓају њихова деца, група самохраних мајки се удружује и оснива групу за подршку. Ту могу да разговарају о проблемима, да се смеју...
 • Дадилка за фудбал (2011)

  image
  Кога Хелен Хејзлтон ќе го ангажира Одмунд, норвешкиот фудбалер, да работи како бебиситер за нејзините два сина, Одмунд во куќата донесува смеа и ја дели својата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.