СОДРЖИНА

Civil Unrest in the European country of Moldova has US forces engaging the insurgents however there is a new threat who has decided both are their enemy. This new threat resides in an alternative spectrum that makes them invisible to the naked eye and instant death to anyone confronting them. Locals believe they are Spirits of War but others believe they are superior arms technology fabricated by the Moldova government..

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Судир на титаните (2010)

  денес
  image
  Персеј, роден од бог, но израснат како човек, не може да го спаси своето семејство од Ад, богот на подземјето. Немајќи веќе што да изгуби, Персеј предводи опасна...
 • Вондер Вуман (2017)

  денес
  image
  Кога еден пилот се урива и раскажува за конфликтот во надворешниот свет, Амазонката Дијана го напушта својот дом, убедена дека може да ја спречи заканата. Во...
 • Браќата Блуз (1980)

  денес
  image
  Џејк Блуз, штотуку излезен од затвор, го собира својот стар бенд за да го спаси католичкиот дом во кој израснале тој и брат му.
 • Без милост (2009)

  денес
  image
  Откако ќе отслужи половина од затворската казна заради убиство во самоодбрана, Џон ќе биде пуштен на слобода условно. Наскоро ќе дознае дека токму сопругата на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.