рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 3.75/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Кога Денис упаѓа во австриската зимска колиба на богатиот бизнисмен Рајмунд, внуката на Рајмунд, Шарлот, го помешува со новиот негувател. За да не биде откриен, Денис одлучува да ја игра улогата.

Слики

НедоумицаНедоумицаНедоумицаНедоумицаНедоумицаНедоумицаНедоумицаНедоумица

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Распад система (2003)

  image
  Петер Сандерсон (Стеве Мартин) растаје се од жене коју још воли. Осамљен је и зато ужива на цхату с дјевојком која се представља као Одвјетница. По свему што од...
 • Холи остана да преноќи (2020)

  image
  Кога Одра му признава на сопругот дека имала секс со Холи, цимерка од факултет, животите возбудливо и неочекувано им се менуваат. Ненадејната посета на Холи и...
 • Педесет нијанси на црна (2016)

  image
  Со пародијата „Педесет нијанси на црна“, американскиот актер, комичар, продуцент и сценарист Марлон Вејанс навлезе во кралицата на еротската романтична драма -...
 • Маторани (2010)

  image
  Филм говори о петорици пријатеља из детињства, који се окупљају после много година, када доѓу на сахрану њиховог кошаркашког тренера из школе. Сада, три деценије...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.