СОДРЖИНА

Деветнаесетгодишниот Бен неочекувано се враќа во семејната куќа на Божиќ. Мајка му Холи е среќна, но и загрижена бидејќи нејзиниот син е зависник од дрога. Следуваат комплицирани и бурни 24 часа во кои таа ќе се обиде да ги спаси синот и семејството...

Слики

Бен се вратиБен се врати

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кучешка љубов (2000)

  денес
  image
  Три испреплетени приказни за животите на различни слоеви на општеството во Мексико Сити. Октавио се обидува да собере доволно пари за да побегне со својата...
 • Керол (2015)

  денес
  image
  Љубовна драма чије дејствие се одвива во Њујорк во педесеттите години од минатиот век кога истополната врска била речиси кривично дело- Млада фотографка се...
 • Nëntori i dytë (1982)

  денес
  image
  A drama about the road of albanians for their country's independence.
 • (2007)

  денес
  image
  Диана, жена из предграѓа, анализира свој наизглед савршен живот, а и свој здрав разум на петнаесту годишњицу трагичне пуцњаве у средњој школи. Враќајуќи се у...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.