СОДРЖИНА

Сони Филипс, 1981.године враќа се из војске. Једини посао који је пре војске радио био је посао жигола ког његове мајке, али он жели да се извуче из тога. Али, послови које су му обеќавали другови из војске не успевају и он не може да се извуче осим да се врати старом занату

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Казино (1995)

  image
  Сем Ротстин викан Ејс (Р. Де Ниро) е управител на една од најголемите коцкарници во Лас Вегас. Кога еден ден влегува во својот автомобил, експлодира подметната...
 • Ден на знамето (2021)

  image
  Шон Пен е режисер и глуми заедно со својата ќерка Дилан Пен во овој интимен семеен портрет за млада жена која се бори да ги помири своите сеќавања за својот сакан...
 • Куќата Гучи (2021)

  image
  Кога Патриција Реџијани, аутсајдер со скромно потекло, се мажи со член од семејството Гучи, нејзината амбиција почнува да го разоткрива семејното наследство и...
 • Вистински убиства: Мистериите на Аурора Тигарден (2015)

  image
  Една членка на клубот на Аурора е убиена на начин што морничаво наликува на убиството за кое требал да расправа клубот, па Аурора мора да го најде убиецот.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.