СОДРЖИНА

Penzionirani ubica se nakon dugo vremena susreće sa svojom mračnom prošlosti, što će ga navesti na posljednje ubistvo kojim želi ispraviti stvari...

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Шпионот што ме откачи (2018)

  денес
  image
  Одри и Морган се најдобри пријателки кои несвесно стануваат заплеткани во меѓународен заговор кога една од жените открива дека дечкото што ја откачило всушност е...
 • Неверојатниот Хулк (2008)

  денес
  image
  Кога експеримент со гама зраци ќе тргне во погрешен правец, д-р Брус Банер почнува да се трансформира во џиновски зелен хулк кога му се забрзува пулсот.
 • Битка код Лонг Тана (2019)

  денес
  image
  Južni Vijetnam, kasno poslepodne 18. avgusta 1966. - tri i po sata na plantaži kaučuka Long Tan, major Hari Smit i njegovih 108 mladih i većinom neiskusnih...
 • Во име на службата (2019)

  денес
  image
  Подгответе се за интензивна акциска трка со времето во експлозивниот трилер „Во име на службата“ во кој игра Арон Екхарт. Филмот го следи дискредитираниот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.