СОДРЖИНА

Лиззие добије отказ, а остави је и дечко, па она одлучи почети испочетка. Први је корак нови посао, као водитељица куќе за богатог Роберта, за којег треба организирати божиќну гала вечер, а потом и припремити куќу за продају. Лиззие помогне Робертовој дисфункционалној обитељи да се повеже, а ускоро открије да је Роберт почиње привлачити.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Два лица јануара (2014)

  денес
  image
  Године 1962. гламурозни амерички пар, харизматични Честер МекФерланд и његова заводљива жена Колет стижу у Атину, бродом, преко Коринтског канала. Док разгледају...
 • Божиќен фестивал на мраз (2017)

  денес
  image
  Ема открива дека традиционалниот натпревар во правење скулптури од мраз во нејзиниот роден град се укинал. За да се осигури дека натпреварот сепак ќе се одржи,...
 • Божиќ на леду (2020)

  Утре
  image
  The story of Courtney Bennett, a former Olympic skating hopeful who teaches skating classes and runs the city's outdoor public skating oval in the Common behind...
 • Шанса за љубов (2009)

  Утре
  image
  После повторната средба со Кристина, ќерката што пред осумнаесет години ја дала на посвојување, Пејтон Макгрудер се уште ги учи основите на родителството. Во исто...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.