рејтинг: 6.4/10
Оценка на корисникот: 6.2/10
(5 гласови)

Слики

Живот со ПикасоЖивот со ПикасоЖивот со ПикасоЖивот со ПикасоЖивот со ПикасоЖивот со ПикасоЖивот со ПикасоЖивот со ПикасоЖивот со Пикасо

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Боемска Рапсодија (2018)

  денес
  image
  „Боемска рапсодија“ ги слави групата „Квин“, нејзината музика и нејзиниот неверојатен пејач Фреди Меркјури. Фреди им пркосеше на стереотипите и конвенциите за да...
 • Легенда (2015)

  денес
  image
  Филм прати Роналда и Реџиналда Креја, два енглеска гангстера који су терорисали Лондон педесетих и шездесетих година прошлог века, поставши легенде. Невероватним...
 • Сноуден (2016)

  денес
  image
  Разочаран од разузнавачките агенции, врвниот аналитичар Едвард Сноуден дава отказ од Агенцијата за национална безбедност (НСА). Тој е запознаен со фактот дека се...
 • Фати ме ако можеш (2002)

  денес
  image
  Еден искусен агент на ФБИ (Том Хенкс) го следи Френк Абагнејл (Леонардо Дикаприо), кој пред својот 21-ви роденден успева да фалсификува чекови што чинат милиони...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.