СОДРЖИНА

Филмот ја прати Маја (Џенифер Лопез) која се занимава со трговија, и која потполно ги менува своите навики и начин на живот како би докажала дека титулата и дипломата не се пресудни ако сакаме да успееме во животот.

Слики

Сега или никогашСега или никогашСега или никогашСега или никогашСега или никогашСега или никогашСега или никогашСега или никогашСега или никогашСега или никогашСега или никогаш

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Пиле со сливи (2011)

  денес
  image
  Иран, 1958 година. Инструментот на најценетиот виолинист, Насер Али Кан, се скршил. Во неможност да најде замена, животот без музика му изгледа неиздржлив. Тој...
 • Клуб среќно разведених (2020)

  денес
  image
  Забавна комедија о двојици цимера који се покушавају забавит након развода. Бен је девастиран када његова супруга затражи развод. Док су сви њихови пријатељи на...
 • Sole a catinelle (2013)

  денес
  image
  The story of a father and a son. An on the road trip from South to North.
 • Зошто се венчав 2 (2010)

  денес
  image
  Собирајќи се на Бахамите за своето годишно, еднонеделно соединување, четири блиски пара ги споделуваат вестите за своите животи и врски. Но, нивната интимна...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.