Оценка на корисникот: 6.7/10
(271 глас)

Слики

Болничарката БетиБолничарката БетиБолничарката БетиБолничарката БетиБолничарката БетиБолничарката БетиБолничарката БетиБолничарката БетиБолничарката БетиБолничарката Бети

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Злосторството на Хенри (2010)

  image
  Откако ќе одлежи 3 години во затвор за грабеж на банка кое не го направил, Хенри Торн (Кијану Ривс) ќе реши навистина да го изврши грабежот. Дел од неговиот план...
 • Паднати ангели (1995)

  image
  Минг е ладнокрвен убиец, но е истоштен од ризиците, па сака да се откаже. Неговиот агент, кој го прекршил професионалниот кодекс за лично немешање, го убедува да...
 • Најдолгата недела (2014)

  image
  Конрад Валмонт е „незрел“ њујорчанец во четириесеттите години, син од богато семејство хотелиери, кој целиот свој живот го поминал без никакви грижи и обврски....
 • Планот на Меги (2015)

  image
  Планот на Меги сама да има бебе тргнува во лоша насока кога се вљубува во Џон, кој е женет. Но, откако добива ќерка, по три гоидини, Меги се двоуми. Што ако...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.