рејтинг: 5.9/10
Оценка на корисникот: 4/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Клои е повеќе од воодушевена од новата задача, а тоа е организирање на првиот нејзин божиќен саем. Иако бизнисот ѝ цвета, во приватниот живот таа одлучува да се откаже од наоѓањето на вистинскиот маж.

Слики

Четири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадбаЧетири Божиќа и свадба

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хлор (2013)

  image
  Семејство од предградието се обидува да го сочува животот на висока нога во претерано материјалистичкото друштво Нова Англија. Кога климактеричната сопруга ќе го...
 • Херои (2010)

  image
  Маж брза да стигне на важен деловен состанок. Неговиот ум е преокупиран со мислите како да се претстави пред важниот клиент, момент кој може да биде пресвртница...
 • Преспивање (2004)

  image
  Последњи дан школе, Џули ќе позвати своје три најбоље пријатељице да преспавају у њеној куќи. Та ноќ ќе се претворити у праву авантуру четири мускетарке.
 • Прво куче (2010)

  image
  Згрижувачко момче е здршжен со изгубено куче кое било изгубено од страна на претседателон на Обединетите Нации. Момчето одлучува да избега од прифатилиштето на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.