СОДРЖИНА

Тадек е полицаец кој ја открива врската помеѓу убиството на колега полицаец и злосторството опишано во книгата на писателот Кристов Козлов. Кога Тадек почнува да ги следи Козлов и неговата девојка, мистериозна работничка во подземен секс-клуб, неговата опсесија се засилува и го води во светот на сексот, лагите и корупцијата, во кој ќе ја открие застрашувачката вистина.

Слики

Мрачни злосторства

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дечија прича (2004)

  недела
  image
  Италијански филм које се фокусира на живот једанастогодишњака који одраста у Напуљу, окружен криминалом и сиромаштвом. "Прича о деци" је фокусирана на живот...
 • Снешко (2017)

  недела
  image
  Детектив Холе покушава стати на крај серијском убици чије жртве увек нестају на дан кад у Ослу падне први снег. Уз помоќ младе талентоване колегинице, деценију...
 • Колатерал (2004)

  недела
  image
  Една ноќ, таксистот Макс зема човек во сив костум наречен Винсент. Винсент му нуди на Макс голема сума пари да го вози на пет локации наоколу низ Лос Анџелес пред...
 • Слагалица страве 4 (2007)

  недела
  image
  Филмови из овог серијала прате дијаболичне шеме серијског убице под надимком "Јигсаw". Он поставља сценографију за своје умоболне игре које тестирају моралност...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.