рејтинг: 2.6/10
Оценка на корисникот: 1/10

Содржина

Приватните детективи Ник и Чарли живеат и работат во Манила. Една истрага за убиство ги води во џунлата, директно во кампот на меѓународните терористи, познати под името Гнев. Без доверба во полицијата, Ник и Чарли собираат групата на важни војници, кои ќе се најдат директно во градината на опасен терорист и неговата војска.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Maximum Risk (1996)

  image
  Полицајац заузима место свог брата близанца и наслеѓује његов проблем, али и његову прелепу девојку. Он је приморан да боксује целим путем од Француске до...
 • Освета (2019)

  image
  Цаин Бургесс је ситни криналац који бежи из затвора и одлази у свој кварт како би се осветио људима због којих је завршио у затвору, и због којих је постао...
 • Баш као Ерол Флин (2018)

  image
  Младиот Ерол Флин ја прифаќа авантурата и крши срца во овој биографски филм, живеејќи смел живот каков што еден ден ќе го прикаже на екранот.
 • Матрикс: Револуции (2003)

  image
  Во ова експлозивно финално поглавје на Матрикс трилогијата, Нео (Кијану Ривс), Морфеус (Лоренс Фишбурн) и Тринити (Кери-Ен Мос) се борат да го одбранат Зион,...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.