СОДРЖИНА

Младиот син на алкохоличар и нестабилна мајка е предаден на терапевтот на неговата мајка, д-р Финч, и тој ги поминува своите адолесцентни години како член на бизарното пошироко семејство на Финч.

Слики

На остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар рабНа остар раб

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Доктор лудости (2003)

  среда
  image
  Црна комедија Фадила Хаџиќа 'Доктор лудости' заснива се на уверењу главног лика, психијатра, да је "свако данас луд док му се не докаже да је нормалан".
 • Најлоша ноќ во животот (2014)

  среда
  image
  Авантурата за една вечер на една паметна новинарка со згоден странец следното утро ја остава заглавена во Лос Анџелес, без телефон, без кола, без лична карта и...
 • Моите последни пет девојки (2009)

  среда
  image
  Во последните 2 години, Данкан Андерсон се обидел со сѐ. Се потрудил да биде совршено момче, преправајќи се дека не го интересираат бившите момчиња на неговите...
 • Jaane Tu (2008)

  среда
  image
  While on the way to the airport, Mala, who Jignesh Patel believes is going to be his future girlfriend, must listen to the romantic overtures of a group who are...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.