СОДРЖИНА

Тинејџерката-детектив, Ненси Дру го придружува својот татко на бизнис патување во Лос Анџелес, каде што наоѓа траги за убиство на филмска ѕвезда.

Слики

Ненси ДруНенси ДруНенси ДруНенси ДруНенси Дру

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Допунска настава (2019)

  денес
  image
  Četiri godine nakon Narodnog heroja Ljiljana Vidića reditelj Ivan-Goran Vitez predstavlja satiričan triler o talačkoj krizi u jednoj osnovnoj školi. Besan, sveže...
 • Веруј у љубав (2000)

  денес
  image
  Nominiran za Oscara, Edward Norton (Primal Fear) režira i glumi u ovoj romantičnoj komediji, u kojoj glume i Ben Stiller (Svi su ludi za Mary) i Jenna Elfman...
 • Болничарката Бети (2000)

  денес
  image
  Комедија за една вдовица, која ја глуми Рене Зелвигер, опседната со една ѕвезда од ТВ спануца. Овој филм освои главна награда на Канскиот филмски фестивал.
 • Си било еднаш во Холивуд (2019)

  денес
  image
  Во 1969 г. во Лос Анџелес, бившата ѕвезда на вестерн ТВ сериите (Леонардо ди Каприо) и неговиот долгогодишен каскадер (Бред Пит) настојуваат да стигнат до славата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.