СОДРЖИНА

Арманд је хомосексуалац који води екстравагантни ноќни клуб у Миамију. Ту наступају трансвестити, меѓу којима је главна звезда Алберт, Армандов изабраник. Њихов живот ќе се променити када их посети Вал, Армандов син који се жени сенторовом ќерком. На вечери поводм свадбе Арманд и Алберт ќе морати да буду оно што никада до сада нису били, мачо хетеросекусалци..

Слики

ВеридбаВеридбаВеридбаВеридбаВеридба

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Не е парата за секого (2011)

  петок
  image
  Во Бузоле сите го знаат семејството Тиш. Џеф, Кати и нивните три деца живеат во согласност со семејниот слоган дека човекот не се раѓа да работи. Семејството Тиш...
 • Нешто најслатко (2002)

  петок
  image
  Кога се работи за љубовните состаноци, Кристина Волтерс (Камерон Дијаз) има едно златно правило, да не го бара „вистинскиот, туку да го бара „вистинскиот во...
 • Мојата стара госпоѓа (2014)

  петок
  image
  Еден њујорчанец патува во Париз за да продаде скап стан што го наследил од својот покоен татко. Сепак, кога пристигнува, наидува на моменталните станари, една...
 • Надежна млада актерка (2000)

  петок
  image
  Ивон Ранс е елегантен господин во средни години со совршен стил. Тој е создаден да биде фризер и во својата родна Бретања ги освојува срцата на постарите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.