poster

Tiny House of Terror

Tiny House of Terror (2017)

Режисер: Paul Shapiro

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 5.5/10
(102 гласови)

СОДРЖИНА

Following the presumed death of her husband, a woman gives up her high-tech house and moves into a tiny, isolated house. The move turns into a nightmare, and her new lifestyle puts her life at risk.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Спокој (2019)

  image
  Бејкер Дил (Метју Меконахи) е капетан на рибарски брод, кој работи и како водич на островот Плимут. Неговиот живот се превртува наопаку кога поранешната сопруга...
 • Мој анѓео (2019)

  image
  Лизи Манинг је разведена и емоционално нестабилна жена која се бори за старатељство над својим 11-годишњим сином Томасом. Тешко јој је да усклади посао и...
 • Жената од петката (2011)

  image
  Американскиот писател Том Рикс (Итан Хоук) пристигнува во Париз за да биде поблиску до својата млада ќерка, која живее со неговата отуѓена бивша жена. Тој е без...
 • Исчезната (2014)

  image
  На својата петта годишнина од свадбата, Ник Дан ја пријавува жена си како исчезната. Под притисок од полицијата и медиумите, неговите лаги прават сите да се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.