СОДРЖИНА

Две тинејџерки, најдобри пријателки - недруштвената и цинична Енид и згодната Ребека, омилена во друштвото - сакаат да живеат самостоен живот по матурирањето. Како и сите другу тинејџери, незадоволни и несфатени, тие се обидуваат да го најдат своето место под сонцето. Но во оваа приказна за љубовта и пријателството, нивните животи ќе тргнат во сосема спротивна насока...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Клуб среќно разведених (2020)

  сабота
  image
  Забавна комедија о двојици цимера који се покушавају забавит након развода. Бен је девастиран када његова супруга затражи развод. Док су сви њихови пријатељи на...
 • Новогодишен ден (1989)

  сабота
  image
  Дру, млад писател од Калифорнија, се вселува во изнајмен стан во Њујорк на Нова Година. Кога го поминува прагот на станот забележува дека трите претходни станарки...
 • Грабеж во Будимпешта (2020)

  сабота
  image
  Откако им умира пријателот, богатиот архитект Марсел и неговите неуспешни другари одлучуваат да ја исполнат последната желба на пријателот со тоа што ќе ја...
 • Ho visto le stelle (2003)

  сабота
  image
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.