рејтинг: 4.1/10
Оценка на корисникот: 2.6/10
(8 гласови)

Содржина

Откако семејство го преживува ураганот Катрина, ги погодува уште една бура што е многу полоша.

Слики

LionsgateLionsgateLionsgateLionsgateLionsgate

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Брејвен (2018)

  image
  Дрвосечач го брани своето семејство од опасни трговци на дрога.
 • Спасување (2015)

  image
  Поранешен оперативец на ЦИА го киднапира група терористи. Кога син му дознава дека нема план за спасување на неговиот татко, тој почнува своја спасувачка операција.
 • Maximum Risk (1996)

  image
  Полицајац заузима место свог брата близанца и наслеѓује његов проблем, али и његову прелепу девојку. Он је приморан да боксује целим путем од Француске до...
 • Последната битка (2013)

  image
  Шварценегер е Реј Овенс, поранешен полициски офицер во Лос Анџелес, кој завршува како шериф во гратчето Сомертон на американската граница со Мексико. Иако се чини...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.