рејтинг: 7.0/10
Ocjena korisnika: 8.87/10
(53 glasa)

СОДРЖИНА

Крис Нилсон умира и стигнува во рај кој е поубав од што можел да замисли. Едно нешто недостига, неговата сопруга, Ени. Во меѓувреме, по неговата смрт, таа се убива и оди во пеколот...

Слики

Светот на соништатаСветот на соништатаСветот на соништатаСветот на соништатаСветот на соништатаNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCUNBCU

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Заведена од лаги (2010)

  денес
  image
  По напорната деловна зделка, Лора ќе се врати кај своето семејство во родниот град. Но, таму ја чека новата сопруга на нејзиниот татко, со која не се поднесува, и...
 • Наглавачке (2012)

  денес
  image
  Siromašni i bogati žive u dva sveta. Jedan je uspravan, normalan, a drugi postavljen naglavačke. U ovoj naučno-fantastičnoj romantičnoj priči pratimo mladića...
 • Шампион (2017)

  денес
  image
  Во интензивниот свет на тркањето на нерамен терен, една мала грешка засекогаш ги менува животите на двајца мажи. Едниот мора да се бори за семејството, другиот,...
 • Приказната (2018)

  денес
  image
  „Приказната“ е истрага низ сеќавањата на една жена кога е присилена да размислува за својата прва сексуална врска. Филмот се фокусира на една успешна новинарка...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.