СОДРЖИНА

Јулиан Мартy параноидни је власник кафиќа у Теxасу, Раy, који ради за Мартyа, у тајној је вези са његовом женом, Аббy. Како би умирио своје сумња Мартy унајми приватног детектива, Лорена Виссера, који би требао пронаќи инкриминирајуќе доказе. Када му Виссер донесе експлицитне фотографије, Мартy му понуди 10.000 долара да убије љубавнички пар у најприкладнијој ситуацији. Виссер, привучен новцем, прихвата

Слики

Крваво простоКрваво простоКрваво простоКрваво простоКрваво простоКрваво простоКрваво простоКрваво простоКрваво просто

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Run Hide Fight (2020)

  image
  17-year-old Zoe Hull uses her wits, survival skills, and compassion to fight for her life, and those of her fellow classmates, against a group of live-streaming...
 • Педесет души (2008)

  image
  Кога едно утро ќе биде нападнат од платен убиец, Ирецот Мекгартланд ќе почне да се сеќава на своето мрачно минато. Пред 11 години живеел мирен живот во Белфаст,...
 • Фарго (1996)

  image
  Продавачот на коли Џери, длабоко во долгови, планира да најми некој да ја киднапира жена му за да бара откуп од нејзиниот богат татко. Но сето тоа не оди според...
 • Таа (2016)

  image
  Светот на Мишел, директорка на една успешна компанија за видеоигри, се превртува наопаку кога доживува сексуален напад во својот дом. Наместо да го пријави...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.