рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 8.63/10
(8 гласови)

СОДРЖИНА

Кога криминалниот истражител ќе го открие идентитетот на сите активни тајни агенти во Британија, катастрофата го погодува целиот систем, а безбедноста на Обединетото Кралство е во прашање. Тајната служба сега може да се наслони само на еден човек, пензионираниот Џони Инглиш. На публиката познат од претходните делови, Џони, кој сега предава во предшколска установа, се враќа во акција за да го пронајде мистериозниот хакер или потенцијалниот крт меѓу редовите на британската тајна служба. Со цел оваа мисија да успее, ќе му бидат потребни сите свои способности и вештини - неколкуте што ги има како човек со вчерашни аналогни методи кој се соочува со дигиталниот свет на сегашноста.

Слики

Џони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акцијаFoto: RTL / © 2018 Universal StudiosFoto: RTL / © 2018 Universal StudiosFoto: RTL / © 2018 Universal StudiosЏони Инглиш повторно во акцијаFoto: RTL / © 2018 Universal StudiosFoto: RTL / © 2018 Universal StudiosFoto: RTL / © 2018 Universal StudiosFoto: RTL / © 2018 Universal StudiosFoto: RTL / © 2018 Universal StudiosЏони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акцијаЏони Инглиш повторно во акција

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Удри и бегај (2012)

  image
  Младиот пар Ени и Чарли ќе ризикуваат сѐ кога ќе решат да го напуштат родното гратче. Почнуваат авантура за да дојдат до својата животна шанса. Но, нивното...
 • Шпионот што ме откачи (2018)

  image
  Одри и Морган се најдобри пријателки кои несвесно стануваат заплеткани во меѓународен заговор кога една од жените открива дека дечкото што ја откачило всушност е...
 • xХx: Враќањето на Ксандер Кејџ (2017)

  image
  Третото поглавје од блокбастер франшизата што го предефинираше шпионскиот трилер ни го прикажува спортистот во екстремни дисциплини кој станал владин агент,...
 • Сахара (2005)

  image
  Главниот истражувач Дирк Пит оди на животна авантура во потрага по изгубениот воен брод познат како „Брод на смртта".
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.