СОДРЖИНА

Кога младо момче случајно предизвикува најсмртоносните ловци во универзумот да се вратат на Земјата, само една група од поранешни војници и еден професор по еволутивна биологија можат да го спречат крајот на човештвото.
Од длабочините на вселената до шумите во Јужна Џорџија, ловот се враќа дома со експлозивната обработка на Шејн Блек во серијалот „Предатор“. Сега, најсмртоносните ловци се посилни, попаметни и посмртоносни од претходно. И само една група поранешни војници и еден професор по еволутивна биологија можат да го спречат крајот на човештвото.

Слики

ПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредаторПредатор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • I Can Quit Whenever I Want: Ad Honorem (2017)

  денес
  image
  It has been a few months since Pietro Zinni's gang got caught in the Sopox production laboratory and each of them locked up in different jails. From Regina Coeli...
 • Јача од смрти (2015)

  денес
  image
  Кејт Абот (Милла Јововицх), агент је одсека за безбедност владе САД-а. Након што покуша да спречи улазак терористе у земљу, постаје мета врхунски обученог...
 • Џек Хантер и изгубеното богатство на Угарит (2008)

  денес
  image
  Античкиот град, Угарит Ана исчезнал пред илјади години под песоците на сириската пустина. Тој бил откриен во 1922 година повторно, но без неговото легендарно...
 • Осумте на Оушн (2018)

  денес
  image
  Деби, сестрата на легендарниот измамник Ден Оушн, обединува целосно женска екипа за да извршат грабеж на столетието. Нивната цел е годишната Мет гала во Њујорк,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.