Слики

КлопкаКлопкаКлопкаКлопкаКлопкаКлопкаКлопкаКлопкаКлопкаКлопка

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тор (2011)

  денес
  image
  Епската авантура „Тор“ се одвива на Земјата во сегашно време и во мистичното кралство Азгард. Во центарот на приказната е силниот Тор, моќниот и арогантен воин,...
 • Тунелски cтаорци (2008)

  денес
  image
  За време на војната во Виетнам, американски специјалец е испратен да гони и да убие виетнамски војник. Се води борба човек на човек во бескрајните тунели во...
 • Ловец убиец (2018)

  денес
  image
  Еден капетан на американска подморница (Џерард Батлер) се здружува со елитна група морнарички специјалци за да го спасат рускиот претседател (Гери Олдман) кој е...
 • Мафијашки телохранитељ (2017)

  денес
  image
  Јацксон је најтраженији плаќени убица на свету, а врхунски агент (Реyнолдс) има задатак да га штити. Ништа наравно не крене по плану. Јацксон је наиме његов...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.