рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 7.6/10
(119 гласови)

Слики

ХанибалNBCUХанибалХанибалNBCUNBCUХанибалNBCUХанибалХанибалХанибалХанибалХанибалХанибалХанибалХанибалХанибалХанибалХанибалХанибалХанибалХанибал

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Трка са ѓаволом (2019)

  image
  Редитељ и сценариста је Јасон Цабелл - бивши припадник специјалних јединица (Навy СЕАЛ). Сценарио је написан на основу његовог личног искуства из Колумбије када...
 • Бројач на карти (2021)

  image
  Поранешниот американски војник Вилијам Тел (Оскар Ајзак) некогаш служел во Ирак. Сега талка по казината како играч на карти, бегајќи од своето минато. Неговото...
 • Иднината е осамено место (2021)

  image
  Со цел да му се одмазди на човекот одговорен за смртта на неговата жена и ќерка во сообраќајна незгода, Франк станува криминалец и завршува во истиот затвор како...
 • Беспрекорно (2007)

  image
  Волт Кунц, војни ветеран, бивши полицајац и радник обезбеѓења у пензији доживео је неколико тешких можданих удара. Некада оличење правог мушкарца, сада једва може...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.