poster

Phoenix Forgotten

Phoenix Forgotten (2017)

Режисер: Justin Barber

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.3/10

Содржина

Двадесет година након нестанка троје тинејџера након што су се појавила загонетна свјетла изнад Пхоениxа у Аризони, откривена је видеоснимка снимљена те ноќи која приказује посљедње сате њихове кобне експедиције.

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Слепи миш (1959)

  image
  Корнелија Ван Гордер пише романе мистерије. А када изнајми куќу на селу у којој је убица познат као Слепи миш починио низ убистава, књижевница је сведок догаѓаја...
 • Земи ми ја душата (2010)

  image
  Во Ривертон, постои легенда за сериски убиец кој се заколнал дека ќе се врати од мртвите за да ги погуби седумте деца родени на денот кога бил убиен. Шеснаесет...
 • Истерувач на ѓаволи: Почетокот (2004)

  image
  Многу години пред отецот Ланкастер Мерин ја спасил душата на Реган Макнил, првата средба со демонот Пазузу ја имал во источна Африка. Ова е приказна за првата...
 • Супер 8 (2011)

  image
  „Супер 8“ ја раскажува приказната за шестмина пријатели кои случајно снимаат судир на еден воз, откривајќи дека нешто незамисливо има избегано при судирот. Уште...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.