poster

Forgotten Evil

Forgotten Evil (2017)

Режисер: Anthony C. Ferrante

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 4.9/10

СОДРЖИНА

A woman awakens in a hospital, remembering nothing. But as those around her fall victim to deadly accidents, she must remember her past if she is to have a future.
A woman is kidnapped and tossed into a sack in the water. She manages to escape from the sack and survive, but has no memory at all of her past life, not even her name. She keeps picturing a man dressed in all black chasing her. Is it her mind playing tricks? Was it her kidnapper?

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Око (2008)

  image
  Након трансплантације рожњаче, млада и слепа виолинисткиња Сидни је прогледала по први пут. Пошто је изгубила вид још у детињству, Сидни се тек прилагоѓава новом...
 • Светлина во мракот (2006)

  image
  Рејчел Карлсон, успешна новелистка, се сели во мало шкотско село за да продолжи со својот живот по смртта на синот. Чудни работи се случуваат, почнуваат да ја...
 • Деветтата порта (1999)

  image
  Мистериозни човек унајмљује Корса, трагача за ретким књигама, да пронаѓе преостала два примерка књиге Девет капија краљевства сенки. Примерци потичу из...
 • Истерувач на ѓаволи: Почетокот (2004)

  image
  Многу години пред отецот Ланкастер Мерин ја спасил душата на Реган Макнил, првата средба со демонот Пазузу ја имал во источна Африка. Ова е приказна за првата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.