рејтинг: 5.5/10
Оценка на корисникот: 6.9/10
(28 гласови)

СОДРЖИНА

Семјуел Фокнер је дечји психијатар који нема своју децу, а и не жели да их има. Зато је прилично потресен када му његова дугогодишња девојка Ребека) каже да је трудна. Семјуел мисли да ќе му брак и родитељство променити живот, и то нагоре. Његово уверење учвршќују посете Ребекине вечито трудне другарице Гејл (Џоан Кјузак) и њеног досадног мужа. Пошто је превише егоистичан да би бринуо о Ребеки и њеним потребама, Семјуел је напушта и почиње да се понаша потпуно неразумно, у покушају да себе убеди како је још увек млад и пожељан

Слики

Девет месециДевет месециДевет месециДевет месециДевет месециДевет месециДевет месеци

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кој ти е бројот? (2011)

  image
  Али Дарлинг е умна и привлечна, има смисла за хумор и е романтична млада жена, но еден прочитан напис ја тера да верува дека засекогаш ќе биде сама, па почнува...
 • Свадбени ѕвона (2016)

  image
  Да би помогла Ејми око венчања. Моли сараѓује с Ником, младожењиним кумом и шефом успешног ресторана кога не подноси. Услед непредвиѓених проблема с венчањем, њих...
 • Милениците на Америка (2001)

  image
  Гвен и Еди се омилената двојка во земјата. Но, кога нивната јавна романса се претвора во приватно раскинување, само агентот Ли и асистентката на Гвен, Кики, можат...
 • Само продолжи со тоа (2011)

  image
  Дени (Адам Сендлер) е успешен пластичен хирург кој се преправа дека е несреќно оженет за да ја добие жената која ја сака. Кога конечно запознава една девојка...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.