СОДРЖИНА

Једну породицу у сопственом дому заробљавају уљези који их присиљавају да играју на живот или смрт, у којој тајанствена правила постају јасна како се ноќ одвија...

Слики

Настави да гледашНастави да гледаш

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Трага на животот (2017)

  денес
  image
  Екипажот на Меѓународната вселенска станица е на пат кон едно од најважните откритија во човечката историја. Тоа е првиот доказ за вонземски живот на Марс. Но,...
 • Кева (2019)

  денес
  image
  Оскаровка Октавија Спенсер тумачи лик Су Ен, жене која живи мирним и повученим животом у малом граду у Охају. Једнога дана, тинејџерка Меги, која се тек доселила...
 • Погрешно свртување: Почеток (2021)

  денес
  image
  Пријатели ја пешачат патеката Апалачиан кога се соочени со „Почетокот“, заедница на луѓе кои живеат во планините стотици години наназад.
 • Улица страха 3 (2021)

  денес
  image
  1666. An unspeakable evil has cast its unholy shadow over Union, the original settlement before its division into Sunnyvale and Shadyside, ushering in a new era...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.