СОДРЖИНА

Судбината на опсесивен детектив и вешт крадец се поврзуваат по голема измама со хартии од вредност. Додека криминалецот ја планира последната измама, нивните лични животи почнуваат да се разоткриваат.

Слики

ЖештинаЖештинаЖештинаNew RegencyЖештинаЖештинаЖештинаЖештинаЖештинаЖештинаЖештинаЖештинаЖештинаЖештинаЖештинаЖештинаЖештина

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Кривично дело (2013)

  image
  Несреќа во која е инволвирано дете, предизвикува низа настани кои доведуваат до хаос во австралиската полиција и општеството. Режија: Метју Савил; Улоги: Џоел...
 • Време за убивање (1996)

  image
  Млад адвокат брани црн работник во мелница обвинет за убиство на двајца белци кои ја силувале неговата 10-годишна ќерка, предизвикувајќи насилна одмазда од Кју...
 • Грабната среде бел ден (2009)

  image
  Вистинска и инспиративна приказна за киднапирана тинејџерка која преживува манипулирајќи со нејзиниот грабнувач и успева да се ослободи по шестдневниот пекол.
 • Зли поручник (1992)

  image
  Можете ли да замислите човека који је ходајуќи збир свих великих порока за које знате? То је Ферарин Зли Поручник. Човек који своју полицијску значку и чин...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.