poster

Јудин пољубац

Judas Kiss (1998)

Режисер: Sebastian Gutierrez

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.2/10

СОДРЖИНА

A woman and her lover, who has made a living by running sex scams at hotels, decide to enter the big time by kidnapping a computer company owner and demanding $4 million ransom. The two hire a tech wizard and a muscle man, who amuses himself by playing Russian roulette. Things go awry during the kidnapping when a neighbor is killed, who turns out to be the wife of a powerful senator. As things develop, it turns out that the murder may not have been as accidental as it originally appeared. Slowly things unveil to not to be everything that was originally thought.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистерии на гаражната распродажба: Венчаница (2015)

  понеделник
  image
  Џенифер и Дени наоѓаат една прекрасната стара венчаница, но деталниот преглед покажува дамки од крв. Џенифер одлучува да дознае што се случило и да ја најде...
 • Подлих осам (2015)

  понеделник
  image
  Радња је смештена десетак година након Граѓанског рата и прати догодовштине Марквиса Ворена (Самуел Л. Јацксон), бившег војника Уније и ловца на главе блокираног...
 • Мерка на одмаздата (2009)

  понеделник
  image
  Колин е скршен поради веста за неверството на неговата сопруга, а неговите пријатели решаваат да му помогнат. Тие го киднапираат младиот љубовник и го држат во...
 • Мистериите на Аурора Тигарден: Игра на исчезнување (2018)

  понеделник
  image
  Внукот на Аурора и неговиот цимер исчезнуваат откако девојката на цимерот е најдена мртва. Со помошта од своите пријатели, Аурора ја открива заверата која тргнала...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.