СОДРЖИНА

Након три неуспеле веридбе, Меланија се зарекла да се неќе удати. Све док није упознала Џона и заиста се заљубила. Меѓутим, она није свесна да се Џон опкладио да ќе успети да се ожени њоме за само тридесет дана.

Слики

Тежок облог

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Волшебниот божиќен колач (2021)

  денес
  image
  Откако неодамна ја губи баба ѝ, Гвен се мачи со пекарницата сакајќи да го врати Божиќниот дух. Таа се согласува да работи со славен шеф на специјална Божиќна...
 • Потрага по божиќното богатство (2021)

  денес
  image
  Емилија, картограф, добива работа да дизајнира карта за богатство на Северниот Пол за божиќната сезона и бара истражувач што го поминал снежниот Пол. Заедно ќе...
 • Љубав у зраку (2019)

  денес
  image
  Самохрана мајка упознаје привлачног пилота те се напокон одлучује суочити са својим страховима.
 • Магична нараквица (2020)

  Утре
  image
  Холи, дизајнерка на накит, наоѓа загубена магична белезица и се здружува со истражувачкиот новинар Грег надевајќи се дека ќе го најде сопственикот и ќе ја врати...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.