рејтинг: 6.6/10
Оценка на корисникот: 7.79/10
(14 гласови)

Слики

Божиќ во Ејнџел Фолс

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Божиќ со Холи (2012)

  image
  Меги Конрој се сели во мал град во државата Вашингтон и го среќава Марк Нејгл. Но, главниот приоритет на Марк е неговата шестгодишна внука Холи, чија самохрана...
 • Невестин отац (1991)

  image
  Стив Мартин главна је звезда овог римејка из 1950, у коме му је поверена улога Џорџа Бенкса, чији је савршен живот окренут наглавачке када се његова кќерка Ени...
 • Невестин отац 2 (1995)

  image
  Џорџова и Нинина кќи Ани је у другом стању. Нина се весели што ќе постати бака, али Џорџ не може да се помири с тим да ќе постати деда. У страху од старости...
 • Празници код куќе (2019)

  image
  Цоунтрy пјевачица Цхарлотте припрема нови албум, а истовремено с Маттом, бившим суборцем својега брата Рyана, гради куќу у граду.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.