СОДРЖИНА

Алисон е на пат кон унапредување, а иако изгледа дека нејзината соперничка Ванеса е во предност, Алисон има план. Таа планира да го воодушеви својот шеф на годишното кампување, а со оглед на тоа што порано работела како советничка, кампот си го смета за домашен терен. Но кога доаѓаат во кампот, Алисон сфаќа дека него го води нејзиното поранешно момче Коди, кој пред 10 години ја изневерил во истиот тој камп. Од самиот почеток, Алисон и Коди не се согласуваат, сé додека Алисон не се повредува, а Коди успева да ѝ објасни што точно се случило пред 10 години. Преку заедничките активности, тие двајцата повторно се зближуваат и си помагаат меѓусебно да станат личностите што биле некогаш. Но кога Алисон го добива унапредувањето и се враќа на својот корпоративен начин на живот, таа почнува да се прашува дали треба да остане на патот на деловниот успех или да го следи своето срце и да види што можело да се случи со неа и со Коди.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Grandpa's Great Escape (2018)

  image
  Many years ago Grandpa was a World War II flying ace but sadly he is now suffering from Alzheimer's disease, and when his family can no longer look after him he...
 • ВОДЕНА БОМБА ЗА ДЕБЕЛИОТ МАЧОР (2004)

  image
  Осумгодишната Марта и четиригодишната Линда остануваат со тетка им Уна кога родителите ќе им отидат да бараат работа. Запознавајќи ја тетка им Уна како вистинска...
 • Полеке (2003)

  image
  Топла приказна за растење заснована на најпродаваните книги на Гус Куијер за одлучната и убавата единаесетгодишна Полека. Полека живее во голем град и времето го...
 • Një vonesë e vogël (1983)

  image
  A group of kids want to go to their teacher's house during the Teachers Day.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.