СОДРЖИНА

Све то за њега можда и не би било тако страшно, да Џимију није преминуо деда и оставио му тестаментом наследство од 100 милиона долара, под једним условом - да ступи у брак пре своје 30-те године. Да проблем буде још веќи, Џимија дели само 27 сати од 30 роѓендана. Како пронаќи жену у 27 сати? Уз помоќ малог црног тефтера, наравно!

Слики

Тхе БацхелорТхе БацхелорТхе БацхелорТхе БацхелорТхе БацхелорТхе БацхелорТхе БацхелорТхе Бацхелор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Почудно од фикција (2006)

  денес
  image
  Едно утро Харолд Крик почнува да слуша женски глас со детална нарација за секое негово дејство, мисла и чувство. За да биде уште пострашно, сфаќа дека можеби го...
 • Градоначалничката слаткарка (2011)

  денес
  image
  Мери е необразована малограѓанска пекарка, мајка на три деца и прекрасна домаќинка. Нејзиниот рутински живот ќе биде разнишан во моментот кога нејзината ќерка ја...
 • Се од мене (1984)

  денес
  image
  Роџер Коб (С. Мартин) е повикан на деловен состанок, на кој мора да го смени тестаментот на една милионерка која е на смртна постела. Таа цврсто е одлучена дека...
 • Најдолгата недела (2014)

  денес
  image
  Конрад Валмонт е „незрел“ њујорчанец во четириесеттите години, син од богато семејство хотелиери, кој целиот свој живот го поминал без никакви грижи и обврски....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.