Оценка на корисникот: 8.2/10
(306 гласови)

СОДРЖИНА

Колекција кратких прича из свакодневног живота дела становника Лос Анѓелеса. Док се свакодневно лудо забављају, иду на концерте, џез клубове, док им се чисте базени њихових прелепих вила, они такоѓе много лажу, превише пију и варају. Чини се да смрт као да никада није баш предалеко од њих, чак и на броду за пецање... Игра глумачка екипа прве поставке Холивуда!

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Phil (2019)

  image
  A depressed dentist in mid life crisis tries to learn why one of his happiest patients suddenly commits suicide, and a dark comedic adventure ensues.
 • Не е лесно да бидеш јас (2012)

  image
  Грејс (Ева Мендес) е самохрана мајка. Таа е премногу зафатена со жонглирање помеѓу работата, сметките и оженетиот д-р Харфорд (Метју Модин) за да ѝ го даде...
 • Пази шта радиш (Матуранти) (1984)

  image
  Последњи школски дани једне генерације матураната. Треба реќи збогом једном делу живота, растати се са друговима, а ту су и неизвесност, наде, планови, жарке...
 • Ноќта на ѕверот (2020)

  image
  Двајца млади “металци“ крстосуваат по улиците на Богота на денот на првиот концерт на „Ајрон Мејден“ во Колумбија. Нивниот ден е уништен и пријателството е...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.