рејтинг: 6.1/10
Оценка на корисникот: 2/10
(3 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Буквално сѐ (2015)

  image
  Советот на вонземјани одлучил целосно да ги уништи луѓето на Земјата, но пред самиот крај ќе им дадат шанса на Земјаните да ја докажат својата вредност. Случајно...
 • Враќање во иднината II (1989)

  image
  Марти и Док ги доведуваат во ред Мекфлајови во 2015 г., но дома во Хил Вели во 1985 г. наоѓаат нови проблеми што ги принудуваат да се вратат повторно во 1955...
 • Суперхеројски филм (2008)

  image
  Исмевање на супер херојските филмови, од „Бетмен започнува“ до „Фантастична четворка“.
 • Хибернатус (1969)

  image
  Смрзнуто тијело Паула Фоурниера откривено је на Гренланду гдје је нестао у знанственој експедицији 1905. Сада су шездесете, тијело је савршено очувано и успију га...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.