СОДРЖИНА

Решен да го оживее своето семејство, Гил го испраќа својот татко Фин назад во минатото за да го спречи нападот од ајкули. Притоа, тој се бори со диносауруси, витези, каубои и со роботската верзија на својата сопруга. Овој пат не се работи за тоа како да се спречи нападот од ајкули, туку кога...

Слики

Ветровито со ајкули 6Ветровито со ајкули 6Ветровито со ајкули 6Ветровито со ајкули 6Ветровито со ајкули 6Ветровито со ајкули 6Ветровито со ајкули 6

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вонземјанин против предатор (2004)

  image
  Визуелно атрактивни окршај две ванземаљске расе је почео! Ко год победи, једно је сасвим јасно: људска раса ќе изгубити. Прича почиње када богати индустријалац...
 • Мортал Kомбат (2021)

  image
  MMA борецот Кол Јанг ги бара најголемите боречки шампиони на Земјата за да се обединат против непријателите од Надворешниот свет во напната борба за универзумот.
 • Човек-пајак: Нема пат до дома (2021)

  image
  За првпат во филмската историја на Човекот-пајак, се открива идентитетот на нашиот пријателски херој од соседството, доведувајќи ги неговите одговорности како...
 • Ридиковите хроники (2004)

  image
  Бараниот криминалец Ридик пристига на планетата Хелион и треба да се бори против инванзивната империја на Некромонгерите, армија што планира да ги смени или убие...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.