СОДРЖИНА

Бар је психијатар који се заљубљује у Хедер Еванс, сестру једног од својих клијената. Она је прелепа жена, али нажалост удата и то за познатог гангстера Џимија. Хедер мрзи свог мужа, али упркос свим напорима, не може да побегне од њега. Уз то, када попије и најмању количину алкохола, Хедер постаје агресивна и доживљава помрачење свести. Зато ќе упасти у велику невољу када се догоди мистериозно убиство, а помоќ јој може пружити једино Бар.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Блазе си ти (2007)

  четврток
  image
  Познат играч на покер се обидува да освои турнир во Вегас, но истовремено ја губи битката со своите лични проблеми.
 • Мил Џон (2010)

  четврток
  image
  Еден војник кој е дома на отсуство се вљубува во конзервативна студентка. Наместо да се ѝ се врати, тој повторно се пријавува во војска по нападите на 11...
 • Day (2011)

  четврток
  image
  Armel Hostiou's haunting study of urban alienation follows three characters-a woman, a man, and a child-over the period of a single day in Paris. They don't know...
 • Полнолетство (2018)

  четврток
  image
  Филмот е страстен портрет на младината што се одвива во Вако, Тексас. Избркан од дом на 18 години, Ричи се судира со тешкотиите и искушенијата на поинаквиот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.