СОДРЖИНА

Дванаестогодишњи Овен има новог куќног љубимца, пса Хабла, који не само да изводи уобучајене псеќе трикове, веќ и говори! Хабл је заправо меѓупланетарни агент са псеќе звезде Сириус, а Овен ускоро открива да су Хабл и сви његови псеќи пријатељи заправо у мисији да завладају светом.

Слики

Умен тој!

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ж!вот се деси (2011)

  денес
  image
  Ким (Крyстен Риттер), Деена (Кате Босwортх) и Лаура (Рацхел Билсон) младе су, привлачне и воде безбрижне животе без обавеза. Након што Ким непланирано затрудни и...
 • Јесен самураја (2016)

  денес
  image
  Главни јунак, Владица (Петар Стругар) је професионални каратиста, шармантни бонвиван који је некада био велики таленат, али није направио велику каријеру због...
 • Холи остана да преноќи (2020)

  денес
  image
  Кога Одра му признава на сопругот дека имала секс со Холи, цимерка од факултет, животите возбудливо и неочекувано им се менуваат. Ненадејната посета на Холи и...
 • Девојката од Џерси (2004)

  денес
  image
  Романтична комична драма со Бен Афлек и Лив Тајлер за млад човек кој многу научува за животот и љубовта пред да му се случи лична трагедија.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.