poster

Хотел Трансилванија 3: Одморите почнуваат

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Режисер: Genndy Tartakovsky

рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 7.89/10
(9 гласови)

СОДРЖИНА

Придружете му се на Вашето омилено семејство од чудовишта кога одат на одмор на еден луксузен брод. Но, одморот се претвора во кошмар, кога Драк се вљубува во таинствената капетанка на бродот, Ерика, која има една опасна тајна.
Во „Хотел Трансилванија 3“, Мејвис го изненадува Дракула со семејно патување на луксузен брод за да може тој малку да одмори од работата во хотелот, а остатокот од дружината секако мора да дојде. Чудовиштата многу ќе се забавуваат на бродот на којшто има одбојка за чудовишта, многу храна и егзотични екскурзии. Но, одморот од соништата се претвора во кошмар, кога Мејвис сфаќа дека Драк се заљубил во таинствената капетанка на бродот, Ерика, која има опасна тајна што може да ги уништи сите чудовишта.

Слики

Хотел Трансилванија 3: Одморите почнуваатХотел Трансилванија 3: Одморите почнуваатХотел Трансилванија 3: Одморите почнуваатХотел Трансилванија 3: Одморите почнуваатХотел Трансилванија 3: Одморите почнуваатХотел Трансилванија 3: Одморите почнуваатХотел Трансилванија 3: Одморите почнуваатХотел Трансилванија 3: Одморите почнуваатХотел Трансилванија 3: Одморите почнуваатХотел Трансилванија 3: Одморите почнуваат

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тинејџерски нинџа желки (2007)

  вторник
  image
  Кога на светот му се заканува древно зло, четирите желки тинејџери мора да се здружат повторно и да се смират за да му се спротивстават.
 • Мадагаскар 3: Најбараните во Европа (2012)

  вторник
  image
  Лавот Алекс, зебрата Марти, жирафата Мелман и нилскиот коњ Глорија сè уште се борат за да се вратат дома во својот сакан Њујорк. Нивното патување ги носи низ...
 • Како се дресира змеј (2010)

  вторник
  image
  Оваа авантуристичка комедија која се одвива во митски свет на Викинзи и диви змејови, ја раскажува приказната за Хикап, викиншки тинејџер кој не се вклопува во...
 • Преко Ограде (2006)

  вторник
  image
  Дошло је пролеќе, а Верн и његови шумски пријатељи се буде из дугог зимског сна и откривају да је велика зелена жива ограда никла посред њиховог некада природног...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.