СОДРЖИНА

Додека Скот Ланг се снаоѓа во улогите на суперхерој и татко, Хоуп ван Дајн и д-р Хенк Пим ја претставуваат новата итна мисија во која Човек-мравка (Пол Рад) ќе се бори заедно со Осата (Еванџелин Лили) за да ги открие тајните од минатото.
Од кинематографскиот универзум на „Марвел“ пристигнува новото поглавје со хероите со неверојатна способност да се смалат, а тоа се Човек-мравка и Осата. Во продолжението на „Капетан Америка: Граѓанска војна“, Скот Ланг (Пол Рад) се снаоѓа во улогите на суперхерој и татко. Додека се обидува да најде рамнотежа помеѓу домашните обврски и обврските како Човек-мравка, тој се соочува со Хоуп ван Дајн (Еванџелин Лили) и со д-р Хенк Пим (Мајкл Даглас) во итна нова мисија. Скот мора повторно да го облече костумот и да се бори заедно со Осата, тимски работејќи на откривање на тајните од нивното минато.

Слики

Ентмен и ОсатаЕнтмен и ОсатаЕнтмен и ОсатаЕнтмен и ОсатаЕнтмен и ОсатаЕнтмен и ОсатаЕнтмен и ОсатаЕнтмен и ОсатаЕнтмен и ОсатаЕнтмен и Осата

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Елисиум (2013)

  вторник
  image
  Во 2154 година има две класи луѓе: многу богатите, кои живеат на вселенската станица Елисиум, и другите, кои живеат на пренаселената и уништена планета Земја....
 • Кингсмен: Златниот круг (2017)

  вторник
  image
  Откако е уништена базата на „Кингсмен“ и светот е во заложништво, преживеаните агенти наоѓаат пат до една сојузничка шпионска организација во САД, по име...
 • Шверцери (2012)

  вторник
  image
  Крис Фарадеј (Марк Валберг) одамна го напуштил својот живот како криминалец, но откако неговиот шура Енди (Кејлеб Ландри Џонс) оплескува една нарко-зделка за...
 • Дозвола за убиство (1989)

  вторник
  image
  Џејмс Бонд (Тимоти Далтон) станува одметник и трага по еден од најбруталните и најмоќните водачи на меѓународниот картел. По убиството на неговиот пријател, тој...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.