рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 7/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

Година 1940, бомбардовање Лондона. Са сталним падом морала становништва, Катрин, неискусна сценаристкиња и импровизовани тим глумаца, снимају чак и током напада како би подигли дух народа и инспирисали Америку да се придружи рату.

Слики

Најбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њихНајбоље од њих

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Збогување (2019)

  петок
  image
  Американка со кинеско потекло се враќа во Кина каде што нејзината сакана баба заболува од рак. Били се мачи со одлуката на нејзиното семејство да не ѝ кажува на...
 • Без кормила (2014)

  петок
  image
  Сем је бивши истакнути менаџер у рекламној агенцији чији живот се потпуно распада после изненадне синовљеве смрти. Живеќи без струје на укотвљеној једрилици,...
 • Се викам Сара (2007)

  петок
  image
  Осамена и несреќна, Сара Винстон го направи првиот од дванаесет храбри чекори кон романса во клиника за лечење од алкохолизам, каде што го запозна Чарли, човекот...
 • Кадет Кели (2002)

  петок
  image
  Келлy Цоллинс (Х. Дуфф) је ведра и интелигентна дјевојка која подједнако воли оца, пустоловнога фоторепортера Адама (Н. Хамер), и мајку Самантху (Л. Касх),...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.