СОДРЖИНА

Група лопова обија скривене одаје надајуќи се да ќе тамо пронаќи вредна уметничка дела. Уместо тога, они успевају да пробуде грофа Дракулу . Он креќе на крвави пут до Њу Орлеанса у нади да ќе тамо наќи своју давно изгубљену ќерку Мери Вон Хелсинг

Слики

Bukuria e te keqes

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Новембарски човек (2014)

  денес
  image
  Познат под кодним именом „Новембарски човек“, Питер Деверо изузетно је опасан и врхунски истрениран бивши ЦИА агент, којег ќе мисија врло личне природе повуќи из...
 • Макс Пејн (2008)

  денес
  image
  Врз основа на легендарната, сурова интерактивна видео игра, МАКС ПЕЈН ја раскажува приказната на еден своеглав полицаец кој е одлучен да ги најде виновниците за...
 • Ивица и Марица: Ловци на вештице (2013)

  денес
  image
  Након што су као деца осетили укус крви, Ивица (Џереми Ренер) и Марица (Џема Артертон) постали су окорели осветници жељни одмазде. Сада ќе, мимо свог знања,...
 • Роки балбоа (2006)

  денес
  image
  Копнејќи одново да доживее дел од своите славни денови, одамна пензионираниот Роки планира да му се врати на рингот преку учество во неколку локални борби. Сето...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.