СОДРЖИНА

Се враќаме во 1960-тите. Бетмен и Робин влетуваат во акција кога најзлобните суперкриминалци на Готам Сити, Џокер, Пингвин, Ридлер и Жената-мачка, започнуваат план да го преземат градот, а и целиот свет. Вооружени со опасниот репликантски зрак, суперкриминалците создаваат вистински двојници на Динамичното дуо. Покрај неволите поради појавувањето на клонови на Бетмен, вистинскиот Бетмен е маѓепсан и станува лош. Дали Робин, Момчето чудо, ќе може со помош на проблематичната Жена-мачка да го врати Бетмен на прав пат и да го ослободи Готам Сити од канџите на злобниот непријател?

Слики

Бетмен: Враќање на маскираните праведнициБетмен: Враќање на маскираните праведнициБетмен: Враќање на маскираните праведнициБетмен: Враќање на маскираните праведнициБетмен: Враќање на маскираните праведнициБетмен: Враќање на маскираните праведнициБетмен: Враќање на маскираните праведнициБетмен: Враќање на маскираните праведнициБетмен: Враќање на маскираните праведници

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Артур Божиќ (2011)

  денес
  image
  Дедо Мраз и неговиот тим џуџиња користат шпионски тактики за да разнесат милијарди подароци за сите деца во светот. Па, што значи ако едно дете остане без...
 • Првата ѕвезда (2017)

  Утре
  image
  Авантуристичкото магаре наречено Бо оди на епско патување, кое конечно го носи до раѓањето на Исус. По неговиот пат, тој е придружен од разни животни, вклучувајќи...
 • Островот на кучињата (2018)

  Утре
  image
  Во градот Мегасаки се шири кучешка чума, а градоначалникот Кобајаши бара сите кучиња да се испратат на Островот на Ѓубрето. На островот, момчето по име Атари се...
 • Плејмобил: Филм (2019)

  Утре
  image
  Кога помладиот брат Чарли исчезна во магичната анимирана вселена на Плејмобил ®, неподготвената Марла мора да започне животна мисија за да го врати дома. Во...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.