рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 7/10

Слики

Убиство по рецепт: Мистерија околу колачот со праски

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Гавранот (2012)

  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Фотодетективка: Убојити први плес (2019)

  image
  Свадбена фотографкиња укључује се у истрагу након што нетко устријели и убије младожењу тијеком првог плеса.
 • Мистерии на гаражната распродажба: Се што сјае (2014)

  image
  Џенифер и Дени наоѓаат едно старо кадифено мече и иако е тоа самото по себе ретко и вредно, вистинската вредност ја откриваат кога во него наоѓаат украдени...
 • 39 степеника (1935)

  image
  Лондон, тридесете године. Приликом представе у којој Човек-свезналица демонстрира своју тачку погаѓања, Канаѓанин Ханај, који се ту случајно затекао, биќе сведок...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.