СОДРЖИНА

Една жена измачувана од несигурност се буди од пад, верувајќи дека одеднаш е супер модел. Со новостекнатата самодоверба таа има моќ да живее без страв, но што ќе се случи откако ќе дознае дека нејзиниот изглед никогаш не се променил?
Рене Бенет знае какво е чувството да се има просечен изглед во Њујорк – град на генетски и финансиски благословените. Откако паѓа од велосипед и ја удира главата на час по аеробик, таа се тетерави до соблекувалната и забележува што се случило – нејзините нозе се вити, косата ѝ е свилена, вилица ѝ е дефинирана – таа сега е ЗГОДНА. Покрај тоа, за сите други, таа изгледа ИСТО КАКО ПРЕТХОДНО. Новата самодоверба на Рене ѝ помага да стекне почит кај нејзиниот неверојатно убав шеф, да добие слатко момче и да ја канат на забави кои се одржуваат на покриви. Но оваа магија не трае засекогаш, па Рене треба да увиди дека вистинската убавина не е само на површината.

Слики

Баш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убаваБаш сум убава

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Grand Hotel Excelsior (1982)

  вторник
  image
  Taddeus is the manager of the Grand Hotel Excelsior. The Summer season begins in May and since then many odd persons frequent the hotel. There is Ilde Vivaldi, in...
 • Степфордските сопруги (2004)

  вторник
  image
  Џоана Еберхарт (Никол Кидман) е успешна ТВ продуцентка и е близу до добивање уште една Еми награда кога е отпуштена од работа во престижна ТВ мрежа. Тогаш таа...
 • Вампирки (2012)

  вторник
  image
  Две женси вампирки во модерните денови на Њу Јорк се соочуваат со тешки романтични можности.
 • Dad's Army (2016)

  вторник
  image
  The Walmington-on-Sea Home Guard platoon deal with a visiting female journalist and a German spy as World War II draws to its conclusion.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.